Advertisement

Z rynku FMCG

Małopolska z dwoma nowymi Biedronkami

Środa, 02 października 2019
W województwie małopolskim aż dwie nowoczesne Biedronki zostały oddane do dyspozycji klientów – 30 września w Mokrzyskach przy ul. Parafialnej 2 oraz 1 października w Nowym Sączu przy ul. Prażmowskiego 11.
Nowe placówki w Mokrzyskach i Nowym Sączu zostały otwarte w formacie 2.0, dzięki czemu są bardzo atrakcyjne wizualnie i przystępne dla klientów. W sklepach wydzielono strefy z owocami i warzywami, pieczywem czy kosmetykami, a także moduły z artykułami promocyjnymi. Każdy klient z łatwością znajdzie w nich swoje ulubione produkty
Aleksandra Przeklasa, regionalny menedżer ds. marketingu operacyjnego w sieci Biedronka.

Placówki w Mokrzyskach i Nowym Sączu charakteryzują się przyjaznymi dla środowiska rozwiązaniami takimi jak oświetlenie LED czy regały chłodnicze zasilane przez gaz CO2.

Co czeka na klientów w Biedronce w Mokrzyskach?

Sala sprzedaży nowego sklepu przy ul. Parafialnej 2 ma 490m2 powierzchni oraz 3 kasy. W sklepie znalazło się również stoisko w postaci lady mięsno-wędliniarskiej. Przed placówką na zmotoryzowanych klientów czeka parking z 20 miejscami postojowymi.

Wielkie otwarcie sklepu w dn. 30 września uprzyjemniły liczne atrakcje – klienci mogli spróbować przysmaków z wiejskiego stołu z tradycyjnymi wyrobami firmy "Płatek" oraz wziąć udział w degustacji słodyczy.

Prawdziwą gratką dla szukających okazji są też wyjątkowe rabaty z okazji otwarcia sklepu m.in. na produkty takie jak pieczywo, owoce i warzywa – przykładowo ogórki szklarniowe są tańsze o 50%. Rabatami objęte zostały także produkty przemysłowe i domowe, np. talerze zaoferowano jedynie za 1,49 zł/szt., patelnie za 17,99 zł/szt. czy ręczniki łazienkowe w cenie 4,99 zł/szt.

Sklep Biedronka w Mokrzyskach przy ul. Parafialnej 2 jest czynny od poniedziałku do soboty od 6:30 do 21:00, a w niedziele handlowe od 8:00 do 20:00.

Jaki jest sklep w Nowym Sączu przy ul. Pułkownika Władysława Beliny-Prażmowskiego 11?

Placówka w Nowym Sączu ma salę sprzedaży liczącą 825 m2 powierzchni, 4 kasy, a sklep zatrudnia ponad 20 pracowników. Na zmotoryzowanych klientów czeka wygodny i przestronny parking z 100 miejscami parkingowymi. Klienci tego sklepu również zostali powitani dodatkowymi atrakcjami i promocjami przygotowanymi specjalnie z okazji otwarcia placówki.

Biedronka w Nowym Sączu przy ul. Pułkownika Władysława Beliny-Prażmowskiego 11 jest otwarta od poniedziałku do soboty w godzinach 6:30 – 21:30 i w niedziele handlowe w godzinach 8:00 – 20:00.tagi: Biedronka, nowe placówki handlowe,