Kampanie i Promocje

Coca-Cola Energy gratis do dań na PizzaPortal.pl

Wtorek, 01 października 2019
Blisko 600 restauracji bierze udział w akcji promocyjnej PizzaPortal.pl. Od października, do zamówionego dania napój energetyzujący Coca-Cola Energy dodawany jest za darmo. Promocja potrwa do końca października.
Napoje gazowane najpopularniejsze

Z danych PizzaPortal.pl wynika, że do zamówień online najczęściej dobieramy napoje gazowane (84%), następnie soki (13%), a na końcu wodę (3%). 

Odpowiadając na trend zamówień jedzenia z napojem, PizzaPortal.pl wraz z Coca-Cola przygotował atrakcyjną promocję. Akcja jest kontynuacją bliskiej współpracy PizzaPortal.pl z Coca-Cola, która trwa od już od 2018 roku.

Promocja w 600 restauracjach

Od 1 października, użytkownicy platformy będą mogli skorzystać z promocyjnej oferty  i do ulubionego dania otrzymać nowy napój energetyzujący Coca-Cola Energy za darmo. Jest to pierwszy napój tego typu o nucie smakowej Coca-Cola. Dodatkowo zawiera kofeinę pochodzenia naturalnego, ekstrakt z guarany i witaminy z grupy B. Produkt natomiast nie zawiera tauryny.

Promocja będzie dostępna w blisko 600 restauracjach, biorących udział w akcji i potrwa do końca października. Szczegóły promocji dostępne są na stronie: https://pizzaportal.pl/coke-energy/
tagi: Coca-Cola Energy, PizzaPortal.pl ,