Nowe placówki handlowe

Drogeria Hebe w Centrum Handlowym Auchan Swadzim

Środa, 09 stycznia 2019
Centrum Handlowe Auchan Swadzim poszerzyło swoją ofertę w segmencie zdrowie i uroda. Od połowy grudnia 2018 roku klienci mogą zrobić zakupy w drogerii Hebe, która zajęła lokal o powierzchni około 280 mkw. Jest to piąta drogeria Hebe otwarta w ciągu ostatnich 12 miesięcy w centrach i galeriach handlowych zarządzanych przez Ceetrus Polska.
Centrum Handlowe Auchan Swadzim koło Poznania tworzy blisko 50 salonów z modą, obuwiem, elektroniką, sprzętem AGD i multimediami, a także punkty usługowe, kawiarnie, restauracje oraz hipermarket Auchan i market budowlany Leroy Merlin. Tak rozbudowana oferta sprawia, że klienci mogą zrobić różnorodne zakupy.

Od połowy grudnia 2018 roku klienci Centrum Handlowego Auchan Swadzim mogą korzystać z oferty drogerii Hebe. Znajdą tam bogaty asortyment kosmetyków, zapachów i produktów do pielęgnacji. Nowy najemca zajął lokal o powierzchni około 280 mkw.

Sieć Hebe tworzą nowoczesne drogerie, w których klienci znajdują starannie wyselekcjonowany, zróżnicowany asortyment oraz produkty dostępne na wyłączność w atrakcyjnych cenach. Są wśród nich kosmetyki do makijażu i pielęgnacji, dermokosmetyki, akcesoria kosmetyczne, produkty naturalne i koreańskie, a także bogaty wybór zapachów dla kobiet i mężczyzn. Sklep otwarty w Centrum Handlowym Auchan Swadzim będzie siódmą lokalizacją marki Hebe w Poznaniu i okolicach. 

– Nasze centrum handlowe jest lubianym przez mieszkańców Poznania i okolic miejscem zakupów. Dlatego dokładamy starań, aby wzbogacać portfolio obecnych u nas marek i cieszymy się, że klienci będą mogli zrobić zakupy w nowej drogerii Hebe – mówi Paulina Jeruzel-Dobska, menedżer Centrum Handlowego Auchan Swadzim.

Drogeria Hebe otwarta w Centrum Handlowym Auchan Swadzim jest piątą lokalizacją tej marki w centrach i galeriach handlowych zarządzanych przez Ceetrus Polska. Z oferty drogerii Hebe mogą także korzystać klienci Parku Handlowego Auchan Bielany na Dolnym Śląsku, Portu Rumia Centrum Handlowego Auchan na Pomorzu, Centrum Handlowego Auchan Bydgoszcz oraz podwarszawskiej Galerii Łomianki.tagi: Drogeria Hebe, Centrum Handlowym Auchan Swadzim ,